Prośba o wycenę -
18186
post-template-default,single,single-post,postid-18186,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Prośba o wycenę

Prośba o wycenę

Dzień dobry,

jestem zainteresowana wykonaniem 3 okien o wymiarach 70×120 cm (w stylu loftowym z czarnymi podziałami oraz szkłem mlecznym), drzwi wnękowych do prysznica o szerokości 110 cm (szkło mleczne) oraz ścianki szklanej (jak w załaczniku – tzn. szkło przeźroczyste, z dwiema parami drzwi przesuwnych) o długości 5 metrów i wysokości 2,7 m. Szklana ściana (jak widać w załączniku) jest pod antresolą, czy zajmują się Państwo również budową antresoli?
Bardzo proszę o wycenę takiego zlecenia, oraz podanie terminu realizacji. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Pozdrawiam,
Paulina 

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy zabudowy industrialne z czarnymi podziałami na wymiar. Przykładowe zdjęcia okuć przedstawiamy poniżej. Działamy przede wszystkim na terenie Wrocławia i okolic. W przypadku dalszych miejscowości istnieje możliwość wysyłki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
No Comments

Post A Comment