Tablica szklana
18179
post-template-default,single,single-post,postid-18179,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,columns-3,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Tablica szklana

Tablica szklana

Dzień dobry,
Chcielibyśmy prosić o wycenę tablicy szklanej, sucho ścieralnej, magnetycznej, z półka na markery do naszego biura. W załączniku przesyłam rysunek przedstawiający wielkość tablicy oraz zdjęcie pomieszczenia. Tablica ma być biała. Na rysunku po środku przedstawione jest logo naszego brandu, chcielibyśmy aby było ono widoczne w postaci przełamania koloru – biała tablica, szare logo.

Jeśli istniała a by możliwość, prosilibyśmy o 2 wyceny:

  1. Biała tablica z logo;
  2. Biała tablica bez logo;
  3. Biała matowa tablica z logo;

Proszę dodatkowo podać koszt dowozu i montażu, w Warszawie. Czy kolor tablicy wpływa na cenę? Jak dokładnie działa i wygląda tablica matowa? Czy nie będzie się błyszczeć? Czy matowa może również w dowolnym kolorze?

Bogusz 

ODP. Dziękujemy za zapytanie. Wykonujemy Tablice szklane na wymiar w dowolnym kolorze palety RAL. Kolor przeważnie nie wpływa na cenę. Możemy wykonać tablice z nadrukiem Państwa LOGA. Pełna ofertę cenowa przesłaliśmy mailem. Zapraszamy – Glass Designer tablice szklane.

5.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
No Comments

Post A Comment